دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

یکی از کارهای مهم افراد مشهور در فضای مجازی، تیک آبی اینستاگرام و ساخت صفحه در ویکی پدیا برای واجدین شرایط است. بسیاری از افراد مشتاق دریافت تیک آبی برای پیج شان هستند. اما واقعیت این است که همه نمیتوانند تیک آبی دریافت کنند. ابتدا به ساکن اجازه دهید در مورد فلسفه ی گرفتن تیک آبی اینستاگرام صحبت کنیم. فرض کنید شما یک سلبریتی هستید. معمولا پیج های فیک زیادی برای سلبریتی ها وجود دارد. و ما گاهی نمیتوانیم تشخیص دهیم پیج اصلی کدام است. گاهی حتی وقتی نام یک سلبریتی را جستجو میکنیم، بیستمین مورد نمایشی سلبریتی مورد نظر است. گاهی هم فکر میکنیم آن کسی که تعداد فالوور بیشتری دارد، سلبریتی مورد نظر است. هزاران پیج فیک وجود دارند، که از خود پیج اصلی نیز قوی ترند. دنبال کننده های بیشتری نیز دارند. عکس ها و پست های بیشتر و زیباتری هم میگذارند، به گونه ای که گاهی هرگز نمیتوانید اصلی را از فرعی تشخیص و تمیز دهید.

یکی از مهمترین دلایل گرفتن تیک آبی اینستاگرام احراز فرد تیک دار از سایر پیج های فیک است. ما از روی تیک پیج خانم مهناز افشار متوجه میشویم پیج اصلی ایشان کدام است. به علت اینکه اسامی مشاهیر خیلی زود در اینستاگرام ثبت شد، خود ایشان (سلبریتی ها) وقتی اقدام به ثبت نام کردند، متوجه شدند قبلا نام شان با اسپل دقیق به توسط فرد دیگری گرفته شده است. ناچارا با استفاده از علائمی مانند . یا _ و یا استفاده از اسپل غلط ثبت نام کردند. و شما نام ایشان را با تلفظ و اسپل صحیح میبینید اما با توضیحات من متوجه شدید ممکن است آن نام در اختیار دیگری باشد. تشخیص اصلی از فیک مهمترین دلیل اعطای تیک آبی به نفر اصلی ست.

اینستاگرام به هر کسی تیک آبی نمیدهد. مگر اینکه واجد شرایط باشد. کسانی واجد شرایط هستند که:

تعداد قابل توجهی فالوور یا دنبال کننده داشته باشند، البته این شرط اصلی نیست اما مهم است. ( تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام  )

فرد درخواست کننده خواننده، بازیگر، مشهور، ورزشکار شناخته شده و یا سلبریتی باشد و کاملا در کشورش شناخته شده باشد.

پیج های فیک حول محور نام ایشان یا نام تجاری ایشان ساخته باشند. (اگر اینگونه نباشد دلیلی ندارد تیک آبی بگیرید.)

داشتن صفحه ی اختصاصی در ویکیپدیا و سایت IMDB هم یکی از شرایط است. (در صورتیکه همه شرایط را داشته باشد به جز این مورد، ما می توانیم در زمینه ساخت و تهیه این موارد نیز کمک شان کنیم.)

با وجود تمامی این موارد نیز نمیتوان برای گرفتن تیک آبی قول 100% داد. با این وجود با اقدام برای دریافت تیک آبی چیزی را از دست نخواهید داد.

توجه داشته باشید پس از دریافت تیک آبی اینستاگرام مسلما به دلیل تایید و افزایش اعتبار پیج شما، شاهد افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خود خواهید بود.

Rate this post