تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

⭕️ در این مطلب در مورد جذب و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام از طریق تبلیغات پاپ آپ صحبت میکنیم. این روش شما را به 2 هدف میرساند: تبلیغات سراسری و گسترده، و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

✔️ مدت هاست که اینستاگرام، امکان جذب و افزایش فالوور از طریق ربات ها را مسدود کرده است. و هیچ پیجی قادر به جذب و افزایش فالوور اینستاگرام از این طریق نیست. اگر هم کسی از طریق این روش اقدام کند، طی مدت زمان کوتاهی اینستاگرام پیجش را بلاک و سپس دیسیبل مینماید. متاسفانه کاربران بسیار زیادی در اینستاگرام به دنبال روش های واقعی افزایش فالوور هستند، اما نمی یابند. استفاده از ادمین نیز با توجه به هزینه های بالا، حجم اینترنت مصرفی، و محدودیت هایی که اینستاگرام برای فالوو آن فالوو گذاشته، مقرون به صرفه نمی باشد.

✔️ تبلیغات در پیج های گسترده و پربازدید اینستاگرام نیز یکی از روش های معمول برای جذب و افزایش فالوور واقعی می باشد. اما متاسفانه با توجه به اینکه امکان تشخیص تعداد فالوورهای فیک از واقعی وجود ندارد، نمیتوان با قطعیت گفت که این نوع تبلیغات چقدر میتواند موثر و مفید باشد. اما به امتحانش می ارزد.

✔️ تبلیغات پروموت اینستاگرام یا اسپانسری اینستاگرام ، هم یکی از بهترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام محسوب میگردد.

✔️ در اینجا میخواهم جدیدترین روش تبلیغات در اینستاگرام را به شما معرفی کنم. افزایش فالوور از روش تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام .. در این روش پیج شما بصورت باز شده روی گوشی مردم ایران نمایش داده میشود. البته نه تمام گوشی ها… ما 3 میلیون پیج فعال اینستاگرام داریم که از این روش میتوانند تبلیغات شما را دریافت کنند. تبلیغات نه بصورت پیامکی، نه نوتیفیکیشن، و نه هیچ حالت دیگری، بلکه بصورت پاپ آپ و باز شده روی گوشی مخاطبین بدون اراده ی ایشان صورت میگیرد.

✔️ پکیج های تبلیغاتی ما گروه های 1میلیون نفره به پایین هستند. و ما میتوانیم تبلیغات شما را به رویت ایشان در بیاوریم. در واقع پروفایل شما (صفحه اصلی پیج شما با تمام پستهایش)، روی 1میلیون گوشی بصورت باز شده نمایش داده میشود، و این واقعا عالی ست.. بنابراین بازدید پست های شما، لایک های شما، بازدید استوری… در طول مدت تبلیغات افزایش خواهد یافت. و حداقل 50% مخاطبین پیج شما را می بینند و بعد از 24 ساعت نیز گزارش بازدید 7 روز ویزیت پروفایل شما این تعداد بازدید را بصورت بروز شده و کاملا دقیق نمایش خواهد داد. ضمنا از طرق این روش شما 1500 فالوور کاملا واقعی، در هر نوبت تبلیغات جذب خواهید کرد.

✔️ برای اینکه بیشتر جواب بگیرید موضوع پیج تون خیلی مهمه، تصویر پروفایل، و bio پیج! بهتر است کاربران فعال در هر نوبت تبلیغات که شما را میبینند، با پستهایی جدید و تصاویری کاملا جدید شما را ببینند. نه اینکه همیشه تصاویری تکراری و خسته کننده را تماشا کنند. در این صورت نمیتوانید توقعی از ایشان داشته باشید. ممکن است هیچ اقدامی نکنند، نه فالوو، نه لایک و نه هیچگونه کامنت….

چند نکته مهم که باید در نظر داشته باشید:

✔️ تبلیغات پاپاپ یا پاپ اپ یا پاپ آپ اینستاگرام، باید هر از چند گاهی استفاده شود. مثلا هر ماه 1 نوبت … چون اگر در زمان کوتاه تری انجام شود ممکن است منجر به غیر فعال شدن پیج شود و این اصلا برای پیج شما خوب نیست.

✔️ نکته بعدی اینکه این روش ممکن است ابدا منجر به افزایش فروش شما نشود و صرفا بازدید پیج و پست های شما را افزایش دهد. توقع تان را افزایش ندهید. به همین راضی باشید. بازدید شما بالا برود کافی ست. چون مخاطب از طریق ارتباط گرفتن با محتوای شما مشتری احتمالی شما میشود و نه صرفا به خاطر تبلیغات….

✔️ مورد بعدی اینکه در هر نوبت سعی کنید پیج تان مجهز به پست های جدید شود. نه اینکه مخاطبین با پست های تکراری گذشته مواجه شوند. مخاطبین پاپ آپ ممکن است تکراری باشند. اما محتوا و پروفایل شما بهتر است بروز رسانی شده و در معرض دید قرار بگیرد. موفقیت شما با به روز بودن تان نسبت مستقیم دارد.

✔️ جذب فالوور واقعی از روش پاپ اپ اینستاگرام، تنها روش و شیوه دائمی برای جذب و افزایش فالوورهای پیج شما نیست. شما باید با صاحبان پیج های دیگر تعامل داشته باشید. به این روش تبادل می گویند. البته بصورت کاملا مفصل به شرح این مورد در مطالب بعدی خواهیم پرداخت.

✔️ جذب فالوور ایرانی و کاملا واقعی با ما، اما نگهداری از ایشان با شما… فرض کنید کار شما برگزاری تئاتر است و ما مسئولیت مان دعوت از مردم برای نمایش اجرای شما… اگر اجرا از طرف شما جذاب و مخاطب پسند نباشد آنها شما را ترک می کنند. تنها کاری که می توان با آن مخاطبین را فعال نگه داشت تولید محتوای جذاب و مخاطب پسند است. چرا میگویم مخاطب پسند؟ چون کاربران باید پست ها و عکس های شما را بپسندند و اگر نپسندند براحتی از شما خداحافظی کرده و جذب پیج های دیگران میشوند. رقابت بر سر تبلیغات نیست. رقابت اصلی تولید محتوای جذاب است.

✔️ برای کسب موفقیت در اینستاگرام اصلا عجله نکنید. شاید شما عجله داشته باشید. اما عجله کار شما را بدرستی پیش نخواهد برد. موفقیت تکوینی و آرام آرام حاصل میشود. از طرفی شما سلبریتی نیستید که سریعا میلیونی فالوور جذب کنید. باید رشد مستمر و روزانه داشته باشید و نه گاهی به گاهی…. تلاش های گاهی به گاهی اصلا جواب مثبت نمی دهد. اینکه روزی 1 ساعت وقت بگذارید بهتر از این است که در هفته 1 روز به مدت 10 ساعت وقت بگذارید.

✔️ اگر پیج تان صفر کیلومتر است، لطفا سراغ تبلیغات گسترده و افزایش فالوور از طریق پاپ اپ نباشید. ممکن است پیج تان کاملا غیر فعال شود.

در ضمن یکی از خدمات ما گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای افراد واجد شرایط میباشد. که میتوانید جهت آگاهی بیشتر به صفحه (https://slotogate.com/de/slots-types/video/) مراجعه کنید.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

⭕️ نکات بسیار مهمی که هنگام و قبل از سفارش تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام باید به آنها دقت و توجه کنید:
🔷 از لحظه ی سفارش تبلیغات پاپ آپ تا زمان پایان آن، هرگز نباید نام کاربری پیج خودتان را تغییر دهید. منظور user name است.
🔷 از لحظه ی سفارش تبلیغات پاپ آپ تا زمان پایان آن، هیچ جای دیگری در اینستاگرام، سفارش هیچگونه تبلیغات دیگری ندهید. در این صورت اصلا و ابدا قابل تشخیص نیست که چه کسی برای تان تبلیغ موثرتری انجام داده… و از طرف کدام یک فالوور بیشتری جذب کردید….
🔷 در صورتی که پیج تان حداقل 30-40 پست ندارد، و نوپاست و تازه تشکیل شده است، اصلا سراغ تبلیغات پاپ آپ نروید… امکان disable و یا غیر فعال شدن پیج شما بسیار بالاست….
🔷 در صورتی که پیج شما به تازگی ریپورت بوده بازهم توصیه میکنم سفارش پاپ آپ اینستاگرام ندهید… امکان disable و یا غیر فعال شدن پیج شما باز هم بسیار بالاست…‌.
🔷 در فاصله ی زمانی حداقل 1 ماهه سفارش پاپ دهید… در این صورت امکان disable و یا غیر فعال شدن پیج شما وجود خواهد داشت….
🔷 سعی کنید تصویر پروفایل تان زیبا و متنوع باشد. استفاده از تصاویر بانوان میتواند بسیار موثر باشد…. (اگر بانو هستید تصویر خودتان)، اگر مثلا دندانپزشک هستید استفاده از تصاویر تبلیغاتی زیبا از بانوان با دندانهای براق، اگر فروشنده لباس هستید استفاده از تصاویر مدل های تبلیغاتی و…..
🔷 سعی کنید در مدت تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، برای اینکه مزاحمی نداشته باشید، شماره تان را از قسمت بیو bio بردارید… هر کس کار و سفارشی داشت میتواند در دایرکت پیام دهد… اگر هم مقدور بود فقط آدرس ایمیل تان در قسمت اطلاعات بیزینسی تان نمایش داده شود…
🔷 سعی کنید حتما پیج تان بیزینسی باشد… تا بتوانید در قسمت اطلاعات آماری (insight) گزارش عملکرد تبلیغات پاپ آپ را ملاحظه کنید….
🔷 اگر فالوورهای فیک فراوانی دارید این روش هم تبلیغ مناسبی برای شما خواهد شد..‌ و هم فالوورهای واقعی خواهید گرفت… اما ریزش فالوورهای فیک تان مانع میشوید که بفهمیم چه تعداد فالوور واقعی برای تان جذب کردیم… در این صورت مبنا صرفا ویزیت پروفایل شما خواهد بود… آن هم در صورتی که پیج تان حتما بیزینسی باشد. اگر بیزینسی نباشد، امکان آمارگیری وجود نخواهد داشت.
🔷 تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، جزء تبلیغات جدید و اسپم (ناخواسته) تلقی میگردد… ممکن است در قسمت دایرکت کمی با بی ادبی کاربران مواجه شوید. که این کاملا طبیعی ست. (هرگونه تبلیغاتی واکنش منفی دارد… مثلا وقتی با خطوط مخابراتی پیامک انبوه ارسال میکنید ممکن است صدها نفر پیامک بی ادبی به شماره ها ارسال کنند، که فقط به رویت مخابرات در می آید و نه تبلیغ کننده)
🔷 تبلیغات گاهی در 2 یا 3 یا 4 نوبت مختلف در بازه های زمانی صورت بگیرد… یکی به دلیل disable نشدن پیج تان، دوم تبلیغ با پنل های متعدد با کاربران غیر تکراری؛
🔷 محتوای پیج شما بسیار مهم است… عکس های شما، ویدیو های تان، محتوای بیو شما، مخصوصا استوری های تان…. جزئیات بسیار مهم است.
🔷 هیچ تضمینی برای افزایش مشتری و فروش وجود ندارد… این تبلیغات منطقه ای و شهری نیست… به دست تمام مردم ایران میرسد… و در کل کشور پخش میگردد….
🔷 در پایان باید عرض کنیم که کمتر کسی به گفتن این واقعیات میپردازد… و این نشان از صداقت و تعهد ما دارد… چون شما برای ما مهم هستید….
با آرزوی توفیق روز افزون برای شما…

✔️ شما میتوانید جهت آشنایی بیشتر با مزایا و معایب این روش به صفحه ( مزایا و معایب پاپ آپ اینستاگرام ) مراجعه کنید.

سوالات متداول

پاپ آپ اینستاگرام چگونه فالوور جذب میکند؟

در این روش وقتی کاربران اینستاگرام به صفحه خود وارد می‌شوند پیامی به صورت نوتیف برای آنها نمایش داده میشود که صفحه شما را پیشنهاد خواهد داد. کاربران میتوانند قبول کنند یا نه

افزایش فالوور ها در روش پاپ آپ اختیاری است؟

این روش کاملا اختیاری میباشد و به همین دلیل فالوور ها کاملا واقعی هستند و در صورت تولید محتوای با کیفیت بازدهی و فروش بالا خواهید داشت.

چرا استفاده از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام پیشنهاد میشود؟

چون کاربران با اختیار خودشان اقدام به عضویت در صفحه شما میکنند و این روش میتواند باعث افزایش فالوور واقعی اینستاگرام شما میشود.

Rate this post